Як прибрати запах сечі

   Як прибрати запах сечі

“Люди – це єдині тварини, які тримають домашніх улюбленців” – Каран Шах

Ми любимо наших домашніх пухнвстих друзів. Вони роблять наше життя яскравим, допомагають впоратися зі стресом, а щоденні прогулянки з чотириногим другом на свіжому повітрі зміцнюють здоров’я. Проте, утримання нашого будинку чистим і здоровим це справжній виклик для багатьох господарів, так як “інциденти” трапляються і до цього потрібно бути готовим.

Якщо не вжити екстрених заходів запах від сечі домашніх тварин дуже швидко поширюється по всьому будинку, безпосередньо впливає на наше здоров’я і настрій. Запах, що виходить із забрудненої зони, призводить до повторних інцидентів до тих пір поки не буде належним чином оброблений і знищений.

Фактори, які впливають на стійкість кольору і запаху сечі домашніх тварин:

 1. Харчування (сухий корм або “натуралка”)
 2. Порода
 3. Вік
 4. Хвора або здорова тварина
 5. Стерилізована або нестерилізована

   Давайте розглянемо ці чинники окремо.

  •    Запах і колір від плями важче виводяться якщо тварина їсть спеціальний корм. Виробник завжди додають консерванти, тим самим ускладнюючи процес чищення. Якщо використовується сухий корм, то в організмі тварини спостерігається недолік рідини, що робить сечу більш концентрованою. І навпаки, якщо ви годуєте “натуралкою” сеча має не такий сильний запах і легше піддається виведенню.
  • Чим старше тварина, тим більше в його сечі концентрація солей, які при чищенні складно видаляються, тому що дуже складно розчиняються в воді (можуть бути розчинені тільки надкислотами). Цей фактор теж робить процес виведення плям і запаху сечі більш складним.
  • Запах сечі хворої тварини складніше видаляється ніж здорової.
   Як це не дивно, на стійкість запаху і колір сечі домашньої тварини також впливає його порода. Наприклад, у собак “найпроблемними” щодо запаху є йоркширський тер’єр та дог.

  Якщо домашній улюбленець сходив в туалет на килим, то сеча дуже швидко проникає всередину виробу і розповсюджується по основі, що призводить до забруднення не тільки килима, але і підлоги під ним. Ну, і звичайно, ці жахливі жовті плями!

Ступінь проникнення сечі вглиб дивана або матраца залежить від типу оббивки виробу, наявністю або відсутністю влагостійкого покриття, типу наповнювача.

   Як видалити неприємний запах сечі.

Покрокове керівництво

  Як тільки ви виявили свіжу пляму на вашому килимі покладіть на нього чистий сухий рушник, складений вчетверо. Станьте зверху на рушник. Це прискорить процес абсорбції сечі. Далі, розпиліть спеціальний засіб проти сечі на пляму і залиште на 15-20 хвилин. Якщо немає професійного засобу підійде будь-який слабокислотний розчин. Ви можете залишити розчин до повного висихання, але будьте готові, що це місце буде швидше забруднюватися. Якщо в будинку є миючий пилосос промийте пляму чистою холодною водою.

Якщо ваш домашній улюбленець розміром до коліна або вище, ми рекомендуємо закінчувати процедуру поклавши на пляму вологий рушник, складений вчетверо. Поставте на рушник щось важке, наприклад сумку з інструментами або гирю, і залиште на ніч. Це допоможе увібрати залишки сечі і послабить запах від плями. Увага! Якщо у вас на підлозі паркет або ламінат, переконайтеся, що ви захистили його перед тим як робити вищевикладені маніпуляції. Підстеліть під килим плівку, що не промокає.

   Не замивайте плями від сечі на дивані або матраці

  Якщо пляма від сечі з’явилася на дивані або матраці ми вкрай НЕ РЕКОМЕНДУЄМО замивати його, так як це зажене сечу вглиб виробу і надалі ускладнить роботу для професійного чищення. Все що ви можете зробити в даному випадку це максимально промокнути свіжу пляму чистим рушником. Дуже важливо викликати хімчистку протягом 24 годин після того як з’явилася пляма. Це максимально підвищить шанси на повне видалення запаху і плями від сечі. Солі сечової кислоти починають кристалізуватися вже через кілька днів після інциденту, стаючи більш концентрованими і їдкими. Це ускладнює процес хімчистки.

Ви не зможете повністю видалити запах сечі самостійно. Всі вищенаведені заходи тільки допомагають зменшити наслідки. Компанія “Freshko” має в своєму арсеналі спеціально підібрані професійні засоби і знання, завдяки яким ми боремося із запахом і плямами від сечі максимально ефективно. Вся хімія, яку ми використовуємо, належить перевіреним світовим брендам і є сертифікованою. Більш детальну інформацію можете подивитися тут. Ми не маскуємо запах, а боремося з його джерелом. Наш досвід, знання і правильно підібрана хімія дозволяє руйнувати на молекулярному рівні кристали сечі і повністю видаляти неприємний запах.

   Іноді процес видалення запаху сечі триває кілька днів.

   При особливо сильних забрудненнях буває неможливо видалити наслідки від сечі домашніх тварин за один раз. В такому випадку ми залишаємо невелику кількість спеціального засобу і проводимо з клієнтом інструктаж як його правильно застосовувати. Буває, це займає до декількох днів

   Килими від сечі можна випрати тільки в умовах цеху

Килими після забруднення тваринами ми рекомендуємо чистити не вдома, а здавати в цех. Це згачно підвищує шанси на успіх, так як є можливість промити основу килима великою кількістю води, віджати його в спеціальній центрифузі (уявіть, що це барабан вашої пральної машинки тільки 4 метри в довжину) і потім швидко висушити його в сушильній камері. У вкрай важких випадках боротьба з неприємним запахом сечі розтягується до 10 днів. Виріб

 • стираємо
 • віджимаємо
 • обробляємо засобом проти сечі
 • сушимо килим і даємо 2-3 дні для того щоб засіб подіяв з максимальною ефективністю
 • повторюємо всю процедуру ще раз.

   Шановні клієнти!

   Хоча з запахами ми боремося дуже ефективно, тим не менш, з деяких натуральних волокон неможливо видалити жовті плями від сечі. Особливо якщо ці плями старше 2 тижнів. В першу чергу це стосується матраців і килимів з вовни, віскози, бамбука. На деяких типах оббивки плями залишаються назавжди. Просимо поставитися до цього з розумінням. Особливості чищення матраців і видалення пилових кліщів читайте в нашій статті “Хто живе в моєму ліжку?” і на сторінці “Хімчистка матраців

Залишити відповідь