Професійна хімчистка – запорука безпеки!

Професійна хімчистка – запорука безпеки!

   Прибирання в будинку – процес, який забирає багато сил і часу. У сучасного зайнятого міського жителя іноді просто не вистачає часу чистити килими, прати подушки або виводити плями з дивана. Однак навіть коли господиня і має в своєму розпорядженні достатній час, часом без спеціальних професійних засобів своїми силами зробити гідне прибирання не так то й просто. Пролита на диван кава, чорнило, ягоди, сліди домашніх тварин, а також безліч інших складних плям варто довірити професіоналам своєї справи. Це буде коштувати вам менших сил, грошових витрат і часу.

Звичайно ж, ви можете і самостійно спробувати видалити ту чи іншу пляму, однак без спеціальної підготовки або досвіду в цій справі ви ризикуєте не тільки зіпсувати меблі, але також нашкодити хімічними засобами собі і оточуючим.

Хімія – річ підступна і небезпечна, а тому використання її в своєму будинку краще довірити професіоналам. Хімічна обробка матеріалів будь-якого виду вимагає спеціальних знань в поводженні з хімічними засобами. Найбільшим плюсом прибирання від фахівців буде повна безпека і нешкідливість для оточуючих. Хімчистка від професіоналів – запорука якісного і безпечного прибирання!

Безпека здоров’я – невід’ємна частина клінінгу

   Чому слід звертати увагу на безпеку хімчистки? Все дуже просто: від того, наскільки нешкідливим буде хімічний засіб, яким обробляється меблі, килим, поверхня підлоги або стін у вашому домі, буде залежати ваше самопочуття і здоров’я ваших близьких.

Існує безліч хімічних засобів, які відмінно і дуже швидко видаляють плями і забруднення. Однак часом це дається дуже великою ціною. Безліч клінінгових компаній заточені під ефективне видалення бруду, однак питанням безпеки чистки вони, часом, нехтують.

Нешкідливість – це одна з найважливіших складових правильної хімчистки. Хімічні засоби можуть викликати алергію, шкірні запалення, всілякі захворювання і порушення в здоровій роботі організму. Особливо це важливо в приміщеннях, де є маленькі діти, імунна система яких дуже слабка і чутлива до зовнішніх негативних факторів. Здоров’я та безпека мешканців будинку під час і після хімічної обробки є одним з основних принципів клінінгової компанії. Пам’ятайте, що в першу чергу професійна хімчистка – турбота про ваше здоров’я, а вже потім ефективний засіб від забруднень!

Устаткування і хімічні засоби в Freshko

   Ми використовуємо тільки безпечні миючі засоби, які не шкодять здоров’ю. Вони абсолютно не псують структуру матеріалу, який піддається обробці, в зв’язку з чим ваш шкіряний диван, лл’яна подушка або ж вовняний килим залишаться цілими і неушкодженими після процесу хімчистки.

химия Prochem и Chemspec

   Хімічні засоби, які використовує наша компанія, є не тільки ефективними в боротьбі з плямами і брудом, але і безпечними у випадку охорони здоров’я. Британські та американські хімічні бренди “Prochem” і “Chemspec” повністю відповідають всім європейським і міжнародним стандартам в галузі хімічної обробки матеріалів.

Також варто сказати, що в питаннях устаткування ми віддаємо перевагу американській фірмі «POWR-FLITE». Екстрактори даної фірми швидко і якісно виконують свою роботу, видаляючи бруд з поверхонь будь-якого виду. Розлили варення на замшевий диван? Капнули чорнилом на вовняний килим? З усім цим з легкістю впорається наш екстрактор.

Принцип роботи даного апарату дуже простий: хімічні миючі засоби під великим тиском впорскуються на поверхню, яку необхідно обробити. Далі бруд розщеплюється під дією хімії, після чого екстрактор всмоктує всю хімічну консистенцію разом з брудом назад.

Клінінг з професійної хімчисткою Freshko – гарантія якості!

   Чому варто довіритися саме Freshko? Freshko – це команда професіоналів, які кілька років займають лідируючі позиції в області клінінгу в Києві.

Ми готові запропонувати вам наступний перелік переваг:

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • демократичні ціни і гнучку систему знижок
  • оперативність роботи наших фахівців
  • високий професіоналізм наших співробітників
  • ефективні і нешкідливі хімзасоби
  • професійне обладнання для клінінгу
  • якість, надійність і безпеку хімчистки
  • дбайливий підхід до чищення вашого майна

   Наша компанія завжди готова допомогти вам в чищенні і прибирання ваших меблів, чищення килимів, матраців, автомобільних салонів та іншого майна, яке піддалося забрудненю. Ми пропонуємо нові технології і безпечні методи чищення. Freshko – це клінінг, який турбується про чистоту меблів і про здоров’я її власника.

Залишити відповідь