Хімчистка килимів та ковроліну в Києві

Хімчистка килимів та ковроліну в Києві

Як часто Ви звертали увагу на свій килим? Як часто Ви замислювалися про те наскільки він безпечний? Є щось, що Ви не можете бачити, чути або відчути, але це щось впливає на Вас і Вашу родину кожен день.

Килимові вироби мають широкий вжиток в наших оселях, квартирах і офісах. Вони міцно увійшли в наше життя завдяки своїм позитивним властивостям і характеристикам. Килими прекрасно справляються з шумоізоляцією, забезпечують тепло і затишок, а також використовуються як елементи дизайну інтер’єру. Вироби ручної роботи східних майстрів, виготовлені з вовни, шовку і навіть бамбука, являють собою витвори мистецтва і вартують досить дорого.

    Килим – прекрасне місце для пилових кліщів

  На жаль, на ряду з безліччю “плюсів” килими мають й певні недоліки. Шерсть і сеча домашніх тварин, бруд і пил, який потрапляє в приміщення з вулиці через вікна і двері, все це дуже швидко накопичується на поверхні і потім проникає між ворсу. Досить часто ми проливаємо чай, каву, вино, сік на килим або упускаємо їжу. Ці плями страшенно псують зовнішній вигляд килима. Ба більше, вони є прекрасним місцем скупчення і розмноження бактерій, пилових кліщів і інших мікроорганізмів. Дослідження говорять, що на одному квадратному метрі може перебувати до мільйона паразитів.

  Ці дрібні “тваринки” в більшості харчуються брудом, пилом і мікроскопічними частинками відмерлої людської шкіри. Для багатьох людей пилові кліщі не становлять особливої ​​загрози, проте для деяких вони можуть стати причиною виникнення і загострення алергічних реакцій. Тому вкрай важливо періодично проводити хімчистку килимових виробів щоб убезпечити себе і свою сім’ю.

чистка ковролина

    Хімчистка килимів. Як часто її потрібно робити

   Для підтримки чистоти в будинку виробники килимів і ковроліну рекомендують чистити вироби за допомогою пилососа хоча б 3-4 рази на тиждень, а в місцях підвищеного трафіку і використання щодня. Разом з тим американські алергологи радять проводити хімчистку килимів мінімум раз на рік. Ми наводимо рекомендаційну табличку.

 Щоденне прибирання / чистка
Професійна хімчистка
Зони підвищеного використання

Генеральна хімічне чищення
Легке забруднення 1 раз на тиждень кожні 12-18 місяців 1 раз в 2 роки
Середнє забруднення (сім’я з 2 дітьми) 1-2 раза на тиждень кожні 6-12 місяців 1 раз на рік
Сильне забруднення (сім’я з дітьми і тваринами) 2-4 раза на тижден кожні 3-6 місяців 2 раза на рік
Дуже сильне забруднення (велика сім’я з дітьми і тваринами) щодня кожні 2-3 місяця кожні 3 місяця

     Як почистити килим. Що важливо знати про хімчистку

   Існує кілька способів хімічної чистки килимових виробів:

 • Метод глибокої екстракції;
 • Чистка килимів за допомогою однодискової роторної машини;
 • Чистка килимів з використанням сухої піни;
 • Суха чистка з використанням матеріалу, який називається мікроспанжі (microsponge).

   Найбільш широковживаних способом є хімчистка за допомогою потужної екстракторной машини. У своїй роботі компанія Freshco використовує професійне обладнання фірми EDIC і POWR-FLITE виробництва США, а також хімію від світових лідерів в даній сфері PROCHEM і CHEMSPEC.

Спеціально підібраний розчин за допомогою помпи високого тиску впорскується глибоко в ворс килима, руйнує грязьові з’єднання, і тут же висмоктується назад разом з брудом і пилом. Застосовуючи цей спосіб, ми зводимо до мінімуму механічне вплив на ворсинки, тим самим не порушуємо структуру килима, а також подовжуємо термін його експлуатації.

Після того як килим почищений в ньому залишається приблизно 10-15% вологи (в залежності від висоти ворсу і матеріалу), яка випаровується природним шляхом протягом 4 – 5 годин. Якщо в приміщенні висока вологість і низька циркуляції повітря цей процес може розтягнутися до 12 годин, що вкрай не бажано, тому що у вологому середовищі бактерії розмножуються дуже швидко і з’являється неприємний затхлий запах. Для того, щоб прискорити висихання килимових виробів наша компанія використовує такий процес як примусова сушка килима професійним феном. З його допомогою ваш килим буде сухим вже через 40-60 хвилин.

    Скільки коштує почистити килим

   Хімчистка килимів з вивезенням в цех

 • до 50 м.кв. — 120-130 грн/м.кв
 • до 100 м.кв. — 110-120 грн/м.кв
 • понад 100 м.кв. – договірна ціна

   Хімчистка килимів на дому

 • до 50 м.кв. — 100 грн/м.кв.
 • до 100 м.кв. — 90 грн/м.кв.
 • понад 100 м.кв. – договірна ціна

Вартість хімчистки ковроліну «Офісний або низький”

 • до 50м.кв. – 55 грн/м.кв
 • до 100 м.кв — 45 грн/м.кв
 • до 200 м.кв – 40 грн/м.кв
 • понад 200м.кв. – індивідуальна ціна

   «Домашній або високий»

 • до 50 м.кв — 60 грн/м.кв
 • до 100 м.кв — 50 грн/м.кв
 • до 200м.кв – 45 грн/м.кв
 • понад 200м.кв. – індивідуальна ціна

Ціни на інші послуги можна подивитися в «Вартість послуг»