Як позбутися жувальної гумки

Як позбутися жувальної гумки

 

жевачка девочка шар   Жувальна гумка – смачна і корисна річ. Як говорить рекламf, вона допомагає видалити залишки їжі, відновлює кислотно-лужний баланс, запобігає ризику виникнення карієсу, освіжає подих і робить нашу посмішку сліпуче білої. Часто буває, що після основного використання у жувальної гумки починається нове життя. Деякі люди не поспішають прощатися з цієї солодкої штучкою і ховають в затишні місця, сподіваючись, мабуть, дожувати потім))) Результат – жуйка вже на вашій спідниці, штанях, килимі, дивані. Все … Катастрофа!
Не варто впадати у відчай! Вашу улюблену річ ще можна врятувати. Ми підібрали для вас найкорисніші поради як видалити жуйку.

Найкращий спосіб – це довіритися професіоналам і віддати річ в хімчистку. Якщо постраждала річ великих розмірів, як то, диван, матрац або ковролін, то допоможе мобільна бригада, яка зробить хімчистку у вас вдома, під вашим наглядом. Але можна впоратися і своїми силами.

Подібне подібним”

   Свіжу жуйку можна видалити за допомогою … ще однієї жуйки. Як кажуть: «подібне подібним».

  1. Пожувати гарненько хвилин двадцять і приєднати до першої. Велика частина жувальної гумки повинна відстати.
  2. Залишки свіжої жувальної гумки, що не захотіли видалятися, можна прибрати хімічним засобом на основі розчинника. Більш докладно про це написано нижче.
  3. Після цього обов’язково потрібно випрати річ або гарненько прополоскати слабокислотним розчином.

Ефект заморозки

удаляем жвачку льдом   Загорніть зіпсовану річ в поліетиленовий пакет таким чином, щоб місце, куди прилипла жуйка, було зверху. Слідкуйте за тим, щоб жуйка не торкалася пакета. Покладіть пакет в морозилку. Жуйка затвердіє і легко відстане від тканини.

Якщо річ велика і її не можна засунути в морозилку натріть жуйку шматочком льоду.

Замість морозилки використовуйте спеціальний спрей типу «freezer». Його можна купити в деяких господарських або будівельних магазинах.

Ефект високої температури

жвачка и утюг   Покладіть тканину з жуйкою на серветку або картон. Нагрійте праску до середньої температури і потім пройдіть зверху. Жуйка розплавиться і пристане до серветки. Процедуру повторити кілька разів до повного видалення.

Якщо тканина делікатна і ви боїтеся використовувати праску: полийте на забруднене місце тонкою цівочкою гарячої води, а потім за допомогою зубної щітки видаліть залишки жуйки.

Парогенератор

З дуже старою, засохшою жуйкою допоможе впоратися парогенератор. Нагрійте апарат до робочої температури, встановіть найтонше сопло. Струмінь пара повинна бути під кутом 30-35 градусів до поверхні. При правильній роботі застарілі жуйка відлітає як пробка з пляшки. Такий спосіб добре використовувати якщо забруднений килим або ковролін.

Ефект хімії

удаление жевачки спрей   Можна застосувати спеціальний хімічний засіб або толуол. Капніть пару крапель і почекайте пару хвилин. Жуйка змінює свою структуру і стає кашеподібною. Після цього за допомогою негострого твердого предмета (добре підходить дерев’яна паличка для видалення кутикули) видаліть її плавними рухами від центру до краю.

    Замість толуолу можна використовувати бензин або спирт.

    Важливо !!! При роботі з хімічним засобом протестуйте його на непомітній ділянці тканини. Капніть пару крапель і почекайте 7-10 хвилин, якщо колір не змінюється значить можна працювати.

Щоб очистити шкіряний виріб від жуйки слід:

    1. Заморозити жуйку в морозилці або за допомогою шматочка льоду
  1. Зрізати основну частину жувальної гумки лезом або канцелярським ножем. Обережно! Щоб не пошкодити шкіру
  2. Намилити шматочок вологої чистої тканини і потерти місце з залишками жувальної гумки до появи піни
  3. Видалити останні маленькі шматочки жуйки м’якою зубною щіткою
  4. Протерти ділянку шкіряного виробу чистою вологою тканиною
  5. Нанести на ділянку трохи кондиціонера для шкіри або поліроль.

Залишити відповідь