Зручний диван: як правильно вибрати

Зручний диван: як правильно вибрати

   Серйозний підхід до вибору дивана – це важливо!

   Коли мова йде про купівлю дивану, ніхто не уявляє, скільки підводних каменів може виникнути в цьому питанні. Здавалося б, що складного у виборі дивана? Знайди собі ідеальний колір, фактуру, розмір і можна радіти обраному варіанту.

Однак в даному предметі інтер’єру необхідно звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд. Дуже важливі й інші показники: надійність, довговічність, комфорт, зручність в користуванні тощо. Для того, щоб ваш диван використовувся роками, щоб відпочинок на ньому був максимально приємним і комфортним необхідно звернути увагу деякі аспекти.

Яким же основним вимогам повинен відповідати диван?

  • Комфорт

   Диван – це місце, де хочеться влаштуватися зручніше, забути всі турботи і проблеми і просто насолодитися відпочинком після важкого дня. Подекуди диван вживають замість щоденного ліжка для сну. Саме тому цей вид меблів повинен забезпечувати максимальний комфорт і зручність. Ваш диван повинен забезпечувати вас здоровим, приємним і довгим сном. Від цього буде залежати ваше здоров’я, настрій і загальний стан організму.

  • Тривалий час експлуатації

   Даний вид меблів купують в середньому на 10-15 років. Весь цей час вас не повинні турбувати жодні поломки і пошкодження в ньому. Саме тому варто звертати увагу на каркас дивана, а також міцність ніжок, якість матеріалу та внутрішньої набивки.

  •  Зручність у користуванні

   Чим зручніше диван в експлуатації, чим простіше за ним доглядати, тим менше часу і сил буде забирати у вас щоденне його розкладання або прибирання. Звертайте увагу на матеріал, яким покритий диван. Від цього залежить, наскільки просто буде доглядати за ним. Швидко видалити плями, пил і інші забруднення серветкою або пилососом дуже важливо, коли диван коштує чималих грошей. Пам’ятайте також, щоб диван служив довго, його періодично необхідно піддавати професійної хімчистці. В такому випадку ви можете звернутися в Freshko, де ваш диван почистять в найшвидший термін і з турботою про ваших меблів.

КЯкі ж різновиди диванів існують?

  Для того щоб вибрати максимально правильний і зручний диван для вашої квартири, що відповідає всім вимогам і потребам, необхідно розібратися для початку, які види диванів все ж таки існують.

Кутові дивани

белый угловой диван   Цей різновид диванів дуже зручний в маленькому приміщенні, де кожен квадратний метр на рахунку. Він відмінно заощадить площу кімнати. Такі дивани найчастіше всередині мають відділення для того, щоб складати туди постільну білизна. Це є величезною перевагою, так як вам не доведеться кожен раз діставати подушки і ковдри з шафи для того, щоб розкласти диван для сну.

“Єврокнижка”

   Це дуже зручна у використанні форма дивану. Саме тим як він розкладається диван і приваблює безліч покупців. Для того, щоб розкласти такий диван, необхідно потягнути передню частину на себе. З огляду на це звільниться місце для спинки, яка відмінно ляже в вільний простір, утворюючи єдину поверхню з передньою висунутою частиною для сну.

«Акордеон»

диван аккордеон   Така назва цього різновиду дивана походить від однойменного музичного інструмента. Все це завдяки принципу розкладання такого виду меблів, який дуже схожий з механізмом акордеона. Під час розкладання сидіння дивана необхідно потягнути на себе, воно висувається вперед, а спинка дивана, що складається з двох частин, роз’їжджається в одну площину з сидінням, утворюючи єдину спальну поверхню.

Диван-розкладачка

диван раскладушка   Такі види диванів використовують найчастіше в гостьових кімнатах, так як механізм «розкладачки» не розрахований на щоденну експлуатацію. Однак він відрізняється дуже стильним дизайном і компактністю. З недоліків даного дивана можна виділити те, що в ньому немає відділу для зберігання подушок, ковдр та іншого постільної білизни.

Диван «клік-кляк» або «книжка»

диван книжка   Такий диван можна використовувати і для сидіння перед телевізором, і для сну. Він дуже зручно розкладається: для цього вам необхідно підняти одну його частину вгору, після чого спрацьовує механізм кріплення однієї частини до іншої; потім дві частини легко розкладаються в одну спальну поверхню. Усередині дивана є відділення для спального приладдя, що також дуже корисно.

«Дельфін»

диван дельфин   При трансформації такий різновид дивана відрізняється особливою зручністю. Механізм розкладання даного дивана дуже простий: Ви висуваєте передню розкладну частина дивана на себе, потім тягнете за петлю і піднімаєте на себе додаткову заховану частину дивана, вона висувається вгору до рівня решти дивана і утворює єдину спальну поверхню.

«Крісло-ліжко»

кресло-кровать    Такий диван дуже зручний тим, що його можна застосовувати в різних випадках: ви можете ввечері читати книгу під пледом біля каміна, а потім переставити і розкласти його для сну. На такому дивані можна розмістити гостя на ніч або просто сидіти за чайним столиком, попиваючи каву. Крісло-ліжко ідеально підходить для квартир або будинків з невеликою площею.

Дивани, що не розкладаються

красивый красный креативный диван  Такі дивани не мають функції трансформації. Вони служать в основному для сидіння і розміщуються в гостьових кімнатах. У таких диванах необхідно звертати уваги на стиль, дизайн і зовнішній вигляд, адже такий диван є головною прикрасою вашої кімнати. При меншій практичності ці дивани неймовірно комфортні і зручні для прийому гостей.

 П’ять правил щодо вибору дивана

Вибираючи диван в салоні торгівельного центру, дивіться не тільки на його зовнішній вигляд.

  • Не бійтеся його випробовувати, помацати, дізнатися, як він влаштований.
  • Оцініть внутрішню набивку дивана – вона повинна бути щільною, без грудок, пружною.
  • Розкладіть і складіть диван кілька разів поспіль. Механізм трансформації повинен бути максимально зручним і справним.
  • Зверніть увагу на задню частину дивана. Вона повинна бути з текстилю. Таке покриття дозволить розмістити диван не тільки біля стіни, але і посеред кімнати.
  • Зверніть увагу на якість оббивки дивана – від цього залежить зручність догляду за ним.

Диван – це покупка серйозна і недешева, а тому до вибору даних меблів необхідно підходити виважено. Користуючись цими правилами, ви легко і без труднощів зможете вибрати диван, який прослужить вам не один рік!
Читайте також: Стаття «Хто живе в моєму ліжку?», – пилові кліщі: чим небезпечні і як боротися.
Стаття «Чим і як позбутися від жувальної гумки», – найнадійніші способи видалення жуйки.
Стаття «Професійний клініг – запорука здоров’я», – інформація про важливість використання сертифікованої хімії.

Залишити відповідь