Хімчистка м'яких меблів на дому

Хімчистка м’яких меблів на дому

   Тримання м’яких меблів в чистоті й охайності є більш важливим і вкрай необхідним моментом ніж ви могли собі уявляти. У тому випадку якщо у вас або (не дай боже) у вашої дитини астма або алергія на пил ви зобов’язані звести до мінімуму вміст бруду і пилу в своїх м’яких меблів, так як пил, а точніше, пилові кліщі, що знаходяться в ній, можуть служити причиною загострення алергічних реакцій.

Як почистити диван

   Для підтримки м’яких меблів у чистоті мало звичайного побутового пилососа. Пилосос допомагає видалити більшу частину бруду з поверхні, проте абсолютно безпорадний в ситуаціях коли необхідно вивести плями або позбавити диван від пилового кліща. У цьому випадку найкращим рішенням є запросити фахівців компанії Freshko для проведення хімчистки м’яких меблів.

химчистка дивана до и после   Однак, що робити якщо Ви або хтось із Ваших домочадців поставили жирну пляму від кетчупу на диван, а викликати хімчистку додому в найближчі дні немає можливості. Ми дамо вам деякі мінімальні поради по екстренії реанімації вашого улюбленого дивана або крісла.

Визначити тип поверхні

Для того щоб почистити диван в першу чергу необхідно визначити з якого матеріалу складається його оббивка. І тут же можна зіткнутися з першою проблемою. Справа в тому, що відповідно до Держстандарту, ця інформація вказується в технічному паспорті виробу, який повинен додаватися при продажу, однак далеко не всі вітчизняні виробники “заморочуються” з цього приводу. Насправді, виходячи з практики, доводиться визначати склад так би мовити “на око”. Таке незнання деколи приводить до негативних наслідків.

Варіантами оббивки м’яких меблів можуть бути: шкіра, замша, нубук, алькантара, шкірозамінник, а також матеріал, виготовлений з натуральних і синтетичних волокон. Більшість з цих матеріалів кольоростійкі. Це означає, що їх можна чистити без остраху отримати вицвітшу пляму замість бруду. Інші ж навпаки, мають тендітну структуру і дуже примхливі в плані підбору хімічних засобів. Знання типу оббивки, з якою доводиться працювати, допомагає підібрати оптимальне хімічний засіб і метод чистки і, як результат, досягти успіху.

                                Визначити тип плями

чашка с кофе на подлокотнике дивана   Наступний момент, який потрібно враховувати при чищенні м’яких меблів це природа походження плями. Засіб, який добре допомагає при роботі з плямою від кетчупу може бути не настільки ефективним при видаленні винних плям. Так само, жирова пляма вимагає абсолютно іншого хімічного засобу ніж пляма від кави. Підібравши правильний засіб, Ви дуже сильно збільшуєте шанс вдалого видалення плями.

Визначити вік плями

  Останнє, що потрібно визначити це вік плями. Пляму, яка з’явилася зовсім нещодавно, буде порівняно легко видалити, оскільки забруднення не встигло проникнути глибоко в основу матеріалу. І навпаки, пляма, яка знаходиться на оббивці тривалий час, стає дуже стійкою і вимагає неодноразового повторення процедури.

Ми не радимо намагатися очистити м’які меблі самостійно. Необережними діями можна загнати бруд глибше в структуру тканини і тим самим тільки погіршити становище. Однак, якщо є пекуче бажання терміново щось робити і рятувати свій диван від жахливої плями, то, при правильних діях, може допомогти наступне:

 • Свіжі жирові плями слід посипати дитячим тальком або звичайною сіллю. Це допоможе абсорбувати частину жиру і запобігатиме розширенню плями. .
 • Проти плями від кави може допомогти суміш із засобу для миття посуду, трохи столового оцту і трохи води. Все це перемішати, нанести трохи на свіжу пляму і промокнути чистим кухонним або паперовим рушником.
 • Кольорова цвіль (не чорна) може бути вилучена за допомогою комбінації з перекису водню і кольорового відбілювача.

   Дуже важливо!!!

   Перед тим як наносити будь-який засіб на поверхню м’яких меблів в обов’язково протестуйте його на невидимій ділянці. Просто нанесіть невелику частину суміші десь ззаду чи збоку, зачекайте кілька хвилин і визначте, чи не відбулося будь-якого пошкодження тканини. Якщо все нормально тоді можете спробувати на відкритій ділянці.

Вкрай не радимо користуватися щіткою при спробі видалення плями. Цим ви розширите межі і заженете забруднення ще глибше в основу виробу. У будь-якому випадку, всі ці контрзаходи, при правильному застосуванні, можуть допомогти тільки зменшити наслідки плями, але аж ніяк не вивести його. Ми дуже радимо замовити послугу хімчистка м’яких меблів при першій же можливості. Адже головне завдання полягає в тому, щоб за допомогою спеціально підібраної хімії та професійного обладнання витягнути всі залишки бруду зі структури матеріалу.

ребенок с мячом на диване

   Чистка м’яких меблів на дому від компанії Freshko допомагає зробити ваш будинок чистіше, а сім’ю здоровіше.

 Вартість хімчистки м’яких меблів:

 • диван «книжка» — 600 грн
 • диван «стандарт з підлокітниками» – 700грн
 • диван «кутовий» – від 800 грн
 • диван «великий кутовий» – від 1000 грн
 • диван «великий П-подібний» – від 1400грн
 • диван нестандартного розміру – ціна обговорюється
 • ккрісло — від 200грн
 • крісло-ліжко – 450грн
 • пуф – 100-200грн
 • стілець без спинки – 70грн
 • стілець зі спинкою – 100грн
 • крісло «офісне» – 150-200грн

   Більш докладно про ціни на всі послуги ви можете дізнатися в “Вартість послуг”