Хімчистка салону автомобіля

Хімчистка салону автомобіля

Чи пам’ятаєте ви момент, коли вперше сідали за кермо свого новенького автомобіля? Цей захват неможливо забути. Точно так само неможливо забути вигляд і запах ідеально чистого і відполірованого салону свого “залізного друга”. І перші тижні ви дуже ревно підтримували цю чистоту, хотіли зберегти її назавжди. Однак … життя у великому місті вносить свої корективи і ось уже на килимках з’являється перший бруд, пластик на панелі приладів зрадницьки липне до пальців, на сидіннях з’являються засмальцьовані плями, а стеля сіріє від пилу і вихлопних газів нашого міста. Далеко не всі мають можливість міняти авто кожні два роки, але знову подарувати собі «це» відчуття цілком по кишені кожному жителю нашої країни.

Хімчистка салону автомобіля – трудомісткий і кропіткий процес

 

Якщо ви коли-небудь пробували робити генеральне чищення свого автомобіля самостійно, ви точно знаєте, що це довгий і трудомісткий процес. Навіть маючи в наявності всі професійне обладнання та хімію чистка салону автомобіля може займати до 10 годин з яких 4-5 годин йде на примусову сушку. Процес хімчистки не може бути дешевим, тому якщо вам пропонують надати послугу швидко, якісно і недорого, то це привід задуматися «а чи варто таку фірму довіряти?».
Обов’язково вимагайте коротко розповісти як проходить процес хімчистки. Деякі «майстри» обіцяють почистити ваше авто виключно парою або тільки миючим пилососом. Справа в тому, що салон автомобіля складається з різних матеріалів і якісно почистити все одним універсальним способом неможливо. Не кажучи вже про те, що використовуючи дешеву хімію і обладнання можна просто зіпсувати деякі деталі інтер’єру. Наприклад, не варто використовувати пар для чищення сидінь, так як висока температура пара (до 165 ° С) руйнує структуру набивки, а наслідки ви виявите не відразу, а через кілька місяців. Складність в тому і полягає, що для кожного матеріалу потрібен особливий підхід і особливий засіб.

 

Як ми робимо хімчистку салону автомобіля

 

 1. Суха чистка салону і багажника автомобіля за допомогою пилососа
 2. Заклеювання малярним скотчем всіх місць, куди потрапляння вологи не бажано (динаміки, “мамки” ременів безпеки ітд)
 3. Безпосередньо хімчистка починається з верху салону. Стеля дуже боїться надвологи, тому її обробляємо так званої сухою піною з пеногенератора. Після цього прибираємо піну разом з брудом за допомогою професійного екстрактора.
 4. Чистку пластикових елементів інтер’єру, як правило, проводимо за допомогою парогенератора.
 5. Для чищення текстильних сидінь використовується метод екстракції, при якому розчин впорскується під тиском в оббивку і тут же витягується назад разом з брудом.
 6. Чистка шкіряних сидінь проводиться вручну з використанням професійної хімії, а після цього обробляється спеціальним кондиціонером, який зволожує шкіру і маскує мікротріщини.
 7. В останню чергу чиститься підлога і багажник.
 8. Після того як процес чистки салону закінчений час приступати до сушіння. Цей важливий етап проводиться за допомогою промислового фена.
 9. В останню чергу натираються всі пластикові, дерев’яні, алюмінієві деталі інтер’єру: торпеда, карти дверей, стійки, пороги ітд.

 

Хімчистка салону автомобіля (Київ) включає в себе:

 • хімчистка стелі;
 • чистка всіх пластикових деталей;
 • хімчистка ременів безпеки;
 • хімчистка дверних карт;
 • хімчистка сидінь;
 • хімчистка підлоги і одного комплекту килимків;
 • хімчистка багажника;
 • мийка стекол з двох сторін;
 • сушка салону автомобіля;
 • кондиціювання всіх шкіряних деталей

У нашому бізнесі запорукою успіху і просування наших послуг є, так зване, «сарафанне радіо» тому ми цінуємо свою репутацію і зацікавлені в наданні максимально якісних послуг. Ми робимо все, щоб ви могли рекомендувати нас своїм друзям і колегам.