Чистка ліжка

Чистка ліжка

   Хімчистка ліжка зараз стала дуже затребуваною послугою. Останні роки дизайнери інтер’єрів пропонують ліжка з текстильною оббивкою практично для всіх стилів інтер’єрів спалень. Ліжко з текстильним ізголів’ям це той предмет інтер’єру, який в будь-який стиль додає затишок. Якщо ви один з тих хто придбав такий варіант, то обираючи оббивну тканину для ліжка слід зупинити свій вибір на тканині яка допускає вологе чищення. В процесі експлуатації частина яка найбільше забруднюється це, звичайно, узголів’я ліжка. Регулярний контакт з волоссям та шкірою голови веде до вкрай негарних плям. Тому при правильному виборі тканини і регулярного догляду за нею ви довгі роки будете отримувати естетичне задоволення від свого ліжка, а не шукати фірму з перетяжки меблів або вибирати новий виріб.

 Етапи хімчистки ліжка

   Процес хімчистки ліжка складається з 6-ти етапів:

  1. Визначення типу тканини і забруднення
  2. Суха вакуумна чистка
  3. Нанесення підібраного хімічного розчину виходячи з типу забруднення
  4. Чистка екстрактором (одночасний впорскування і висмоктування)
  5. Робота з плямами (обробка засобом для виведення плям)
  6. Сушка вироби промисловим феном.

чистая красивая кровать   Спочатку визначається тип тканини і забруднення. Це може бути засаленість від шкіри голови, фарба для волосся або темний одяг також може забарвити текстиль і шкіру. Далі, проводиться сухе чищення пилососом. Видаляються пил, частинки відмерлої шкіри, волосся, шерсть тварин, крихти від їжі тощо. Потім наноситься розчин з підібраним для певного випадку засобом. Обробляється м’якою щіткою або ручним мопом і потім промивається розчином кислотного ополіскувача з теплою водою.

   Звертаємо вашу увагу на те що дуже важливо нейтралізувати лужні сполуки саме кислотним ополіскувачем. У кислотного ополіскувача є кілька функцій:

  • відновлення нейтрального рівня PH,
  • відновлення кольору,
  • надання м’якості виробу (за рахунок нейтралізації лугу).

   Економія на кислотному ополіскувачі загрожує вам наступними неприємностями: в подальшому пил і бруд дуже швидко «пристане» до оббивки. Також можлива появою алергії у вас або членів вашої сім’ї.

   Одне з основних завдань хімчистки не тільки почистити, але і не нашкодити. Засоби, що ми використовуємо для хімчистки досить сильні щоб відчистити найсильніші забруднення та досить лагідні, щоб не завдати шкоди меблям і безпечні для всієї вашої сім’ї. Ми використовуємо сертифіковані засоби компанії »Prochem» (Великобританія), “Chemspec” (США), Kiehl (Німеччина).

Здоровий і міцний сон це дуже важливий фактор для загального самопочуття кожної людини. У здорового сну багато складових. І одне з основних це місце нічного відпочинку. Чистие ліжко і матрац є ідеальним місцем для сну. Проявіть турботу про себе і блізкіх – робіть регулярно хімчистку ліжка і ви будете мати міцний та здоровий сон!