Хімчистка шкіряних меблів в Києві

Хімчистка шкіряних меблів в Києві

   Шкіряна м’яка мебель для дому – це покупка, яка розрахована на довгий період служби. Якісна шкіра довговічна. У кілька разів перевершуючи в цьому відношенні тканину, шкіра, при належному догляді здивує вас своєю зносостійкістю. Якісна шкіряна мебель коштує дорого. Тому дуже неприємно, коли через нетривалий час на оббивці з’являється потертості і забруднення. Щоб уникнути цього слід правильно експлуатувати мебель і своєчасно доглядати за оббивкою.

Догляд за шкірою

Що значить правильно експлуатувати і своєчасно доглядати?

   Шкіра – це натуральний пористий матеріал і тому чутливий як до забруднень, так і до чищення. Пори шкіри вбирають пил, піт людини, косметичні засоби з шкіри людини. Чим довше все це знаходиться на поверхні, тим глибше всмоктується і складніше видаляється. Основні фактори, які впливають на стан шкіряних меблів:

  • прямі сонячні промені
  • вологість
  • температура

   Слід уникати розташування меблів під прямими сонячними променями. Особливу увагу потрібно приділяти вологості в приміщенні – вологість повинна бути 60-70%. При високій температурі і низькій вологості шкіра пересихає і з’являються мікро тріщини. Своєчасний догляд означає виклик компанії Freshko з потрібним вашим меблям арсеналом засобів для очищення і догляду. Ми підбираємо оптимальний набір засобів для чищення та методи чищення. Багато що залежить від типу шкіри. Адже чистка замші і, наприклад, чистка нубуку це не одне і те саме.

Як ми чистимо шкіряні меблі

  1.  На першому етапі ми дбайливо чистимо шкіру від несильних забруднень, зберігаємо її натуральну красу і характеристики, не залишаючи слідів на очищеній поверхні.
  2. Потім ми обробляємо поверхню засобом, яке зберігає шкіру вироби в стані нового. Спеціальні компоненти, що містяться в засобі надають шкірі еластичність, зволожують її і заповнюють мікро тріщини.
  3. Останній етап догляду – це легке полірування. На поверхні шкіри утворюється бар’єр, не пропускає бруд. Це допомагає легше позбавлятися від слідів експлуатації.

   Особливо це стосується модних нині диванів з білої і світлої шкіри. З цим не посперечаєшся – білий шкіряний диван – це розкішно! Але! Легке блакитне забарвлення від джинсів або відбиток фарби від журналу або газети речі неприємні на білосніжному дивані. Для білих шкіряних диванів важлива в першу чергу захист, і вже потім очищення. Засоби, що наносяться для захисту шкіри, мають властивість випаровуватися і стиратися з поверхні і тому ми акцентуємо вашу увагу на РЕГУЛЯРНОМУ ДОГЛЯДІ! Зазвичай професійної обробки 2 рази в рік достатньо для підтримки вашого шкіряного дивана в хорошому стані. Це рекомендують і більшість виробників якісних меблів.

   Телефонуйте до компанії Freshko і отримаєте задоволення від свого чистого і затишного шкіряного дивана.

 Вартість чищення шкіряних меблів

  • шкіряний диван на 3 місця – 900грн
  • шкіряне крісло – 450грн
  • шкіряне офісне крісло – 300 грн

Для того щоб дізнатися всі ціни хімчистки Freshko переходьте на «Вартість послуг»